Tematické wellness pobyty nielen pre deti

Deti sú najkrajším darom aký kedy dostaneme. Milujeme ich, no súčasne im musíme a chceme podriadiť každú sekundu svojho života. Oddych pri deťoch sa môže zdať nereálnym snom. Existuje ale možnosť ako si vy môžete oddýchnuť a súčasne vaše deti majú o zábavu postarané bez toho, aby ste sa o nich museli báť. Neveríte, že je možné zladiť radostný výskot detí a relax pre dospelých? Poznáte tematické wellness pobyty? Skúsení animátori sa postarajú o program pre vaše deti a vy si môžete vychutnávať relaxačné procedúry, masáže, sauny, vírivé vane, kúpele… Tematické wellness pobyty pre vás a vašu rodinku nájdete i vo Wellness Hoteli Patince.

Strašidlá vo wellnesse

Prelom októbra a novembra sa nesie v znamení vyrezávaných tekvíc a strašidiel. Wellness Hotel Patince si pre svojich návštevníkov pripravil 3 noci plné halloweenskych prekvapení a súťaží pre deti aj dospelých. Okrem štandardných služieb akými sú ubytovanie, vynikajúca strava či wellness procedúry, si užívate bohatý program, o ktorý sa postarajú animátori. Kým si vy užívate horúce chvíle v saune, vaše deti sa zapotia pri príprave haloweenskych koláčikov. Nezabudnuteľným zážitkom bude i strašidelné nočné kúpanie, plavba plná strašidiel, príprava masiek na Halloweensku párty. Užite si dni voľna netradične.

Strašidlá v Patinciach
zdroj: wellnesspatince.sk

Originálny darček do čižmy

Užite si jedinečný mikulášsky víkend. Pre deti si Mikuláš pripraví darčeky a dospelým prinesie zaslúžený relax. Kým vy absolvujete všetky možné procedúry, deti budú pod dozorom v detskom kútiku vytvárať v kreatívnej dielničke krásne ozdoby. Poslušné deti navštívi i Mikuláš, ktorý každému pinesie sladké prekvapenie. Naučte sa s deťmi nejakú peknú básničku, ktorú Mikulášovi zarecitujú a vychutnávajte si spoločne magický večer.

Deti pečú koláčiky na Mikuláša v Patinciach
zdroj: wellnesspatince.sk

Skutočná Vianočná pohoda

Užite si tento rok netradičné Vianoce. Nechajte prípravu Vianočných pokrmov na profesionálneho šéfkuchára a vy si namiesto varenia a upratovania vychutnávajte spoločne strávený čas. Prežite naozaj pokojné, radostné a bezstarostné vianočné sviatky plné pohody, relaxu a sviatočnej atmosféry. Veď kde nájdete väčší pokoj ako vo wellnesse? Z masáže si odbehnete priamo k štedrému sviatočnému stolu. Strávte Vianočný čas naozaj spolu.

Oslávte Štefana

Ak sa vám nepodarí vychutnať si wellness počas Vianoc určite neváhajte a príďte sa zabaviť na jedinečnú Štefanskú párty. Po pretancovanej noci si doprajte oddych a relax v termálnej vode. Užite si Vianočné sviatky plné zábavy a relaxu.

3, 2, 1, 0…. Šťastný Nový rok

Načerpajte sily do Nového roka vďaka wellness pobytu. Wellness Hotel Patince si pre svojich návštevníkov pripravil unikátny Silvestrovský galavečer. O zábavu nebude vôbec núdza, keďže celý večer bude moderovať komička Lujza Garajová Schrameková. Vychutnajte si novoročný ohňostroj vo vírivej vani s pohárom šampanského v ruke. Oslávte príchod nového raka naozaj vo veľkom štýle, veď sa hovorí ako na Nový rok tak po celý rok. A vy doň budete vystupovať zrelaxovaná a s blaženým úsmevom na tvári.

Ohňostroj v Patinciach
zdroj: wellnesspatince.sk

Wellness namiesto lyžovačky

Vymeňte výročnú rodinnú lyžovačku za pohodový prázdninový wellness pobyt. Užite si zimné prázdniny s deťmi, zregenerujte po sviatkoch a doprajte oddych, ktorý zaručene potrebujete. Príďte si oddýchnuť na Troch kráľov do termálnych vôd a zabavte sa s deťmi na tobogánoch.

Náš tip:

Pobyty pre najmenších

Ak máte doma drobca, s ktorým by ste chceli stráviť čas trochu nevšedne, vyberte si pobyt, na ktorom sa vaše bábätko naučí plávať. V rámci pobytu sa organizuje škôlka plávania pre najmenších. Dieťatko spoznáva nové prostredie a vy trávite príjemné spoločné chvíle v bazéne. Škôlka plávania je vhodná pre deti od 6 mesiacov až do 6 rokov. Kurzy vedú skúsené inštruktorky z AQUA BABY KLUBU MOBIK. Takýto pobyt v sebe spája príjemné s užitočným.

Blíži sa obdobie prázdnin a bola by naozaj škoda ho nevyužiť naplno. Naplánujte si krásne spoločné chvíle. Vďaka tematickým wellness pobytom sa deti zabavia s animátormi a vy si nájdete čas pre seba. Spýtajte sa detí či by chceli zažiť noc plnú strašidiel alebo dostať darček od Mikuláša.

Mohlo by sa vám páčiť