Doprajte si regeneráciu vo Wellness Hoteli Patince

Túžite po oddychu a dokonalom relaxe? Nechajte sa rozmaznávať vo Wellness Hoteli Patince. Čaká vás pohodový čas plný relaxu v termálnej vode, priestor na športové vyžitie a hlavne ničím nerušený relax.

Wellness Hotel Patince

Wellness Hotel Patince, ktorý sa pýši štyrmi hviezdičkami, sa nachádza v blízkosti maďarských hraníc – v kúpeľnom mestečku Patince neďaleko rieky Dunaj. Hotel ponúka ubytovanie v luxusne zariadených izbách. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, minibar, trezor a bezdrôtové pripojenie na internet.

V areáli hotela si môžete užiť aj športové aktivity, ako sú tenis, stolný tenis, golf, minigolf či petanque. Súčasťou hotela je tiež moderné fitness centrum. Jazierko v areáli hotela je vhodné na rybolov, ako aj na pestovanie rôznych vodných športov. Vo vonkajšom areáli pri bazénoch si môžete zahrať aj beach volejbal. Hotel zapožičiava tiež bicykle, nordic walking palice, kolieskové korčule a kolobežky, športové aktivity si teda môžete užiť aj v blízkom okolí hotela. Ako bonus sú v niektoré dni k dispozícii aj kurzy aqua aerobiku, power jogy či hula tanca.

Wellness Hotel Patince
zdroj: wellnesspatince.sk

Wellness v hoteli

To pravé wellness si môžete užiť v hotelovom bazénovom a saunovom svete. Bazénový svet je komplex bazénov – veľký relaxačný bazén, sedací kľudový bazén, 10-miestna vírivka, detský bazén s toboganom, ktorý využíva vodu s teplotou 27 °C z termálneho prameňa Hévíz. Táto termálna voda má významný obsah hydrouhličitanov, vápnika, horčíka a síranov, vďaka čomu veľmi priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo.

Okrem toho je k dispozícii saunový svet, ktorý ponúka fínsku saunu, švédsku saunu, parnú saunu, bylinkovú aromatickú saunu, ľadový relax, vírivý bazén, odpočiváreň i ochladzovací bazén.

Špeciálne wellness pobyty pre vás

Odborníci z Wellness Hotela Patinca zostavli špeciálne pobytové balíky, napríklad pobyty Pohoda či Wellness.

Pobyty Pohoda

Pobyty Pohoda zahŕňajú okrem komfortného ubytovania a polpenzie aj neobmedzený vstup do bazénového sveta, saunového sveta a tiež do fitness centra. Hostia si môžu navyše individuálne objednať procedúry z bohatej ponuky wellness a spa služieb. Balík Pohoda si môžete užiť na obdobie jedného týždňa ako Pohoda týždeň alebo jedného víkendu ako Pohoda víkend.

Wellness pobyt vo Wellness Hotel Patince - Pohoda týždeň - Wellness Magazín
zdroj: wellnesspatince.sk

Pobyty Wellness

Pobyty Wellness sú akýmsi rozšírením balíkov Pohoda. Okrem všetkého, čo vám ponúkajú balíky Pohoda, vás čaká tiež relaxačný program a cvičenia, ale aj diagnostika organizmu a termický zábal. Okrem toho môžete tiež využiť kupóny a zľavy na ďalšie služby hotela. Pobytový balík Wellness si môžete užiť ako víkendový Wellness víkend alebo týždňový Wellness Aqua. Čím dlhšie v hoteli zostanete tým viac bonusov vás čaká. Pri pobyte nad 7 nocí sa môžete tešiť na všetky – klasickú masáž, čokoládové ošetrenie, uvoľňujúci kúpeľ s levanduľou, kozmetické ošetrenie pleti, bio pedikúru, thajskú masáž, aromatické ošetrenie tela a ďalšie.

Wellness pobyt vo Wellness Hotel Patince - Wellness Weekend - Wellness Magazín
zdroj: wellnesspatince.sk

Doprajte si teda pohodový čas plný relaxu v termálnej vode s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo aj vy! Vyskúšajte pobyt vo Wellness Hotel Patince na vlastnej koži aj vy a uvidíte, že sa tam budete radi vracať znova a znova.

Mohlo by sa vám páčiť