Romantický wellness pobyt pre páry

wellness pobyt pre páry

Wellness pobyt pre páry je určený pre všetkých ľudí, ktorí si chcú do vzťahu vniesť čaro romantiky spojením dvoch duší v krásnom prostredí okúzľujúceho hotela. Aj váš život začína pomaly vyzerať ako jeden nekonečný kolobeh povinností bez možnosti oddychu? Dolieha na vás únava a pocit vyčerpanosti? Možno práve teraz nastal čas, kedy by ste si mali dopriať poriadnu dávku relaxu spolu s vašou polovičkou. V našom článku vám predstavíme tip na skvelý wellness pobyt vo dvojici, ktorý dokonale splní vaše očakávania. 

Prečo je wellness pobyt najlepšou formou oddychu?

Ľudia sa zvyknú naháňať za peniazmi, kariérou a rôznymi povinnosťami, no zabúdajú na to, že zdravie by malo byť ich hlavnou prioritou. Ak sa nenaučíte oddychovať, môže sa stať, že čoskoro vyhoríte, stratíte motiváciu a privodíte si zdravotné ťažkosti. Pritom, načerpať novú energiu nie je nič zložité. Ideálny spôsob je kombinácia fyzického aj psychického oddychu. 

Verte či nie, wellness pobyt je tou najlepšou alternatívou, pretože zahŕňa obe formy oddychu. Napríklad také saunovanie vyvoláva v tele reakciu podobnú fyzickej aktivite so strednou alebo vysokou intenzitou. Rozširuje krvné cievy a tiež stimuluje potné žľazy, ktoré pomáhajú znížiť hladinu toxínov v tele. 

Tip na wellness pobyt v Patinciach

Každý, kto si chce po dlhom čase dopriať zaslúžený relax, vyhľadáva predovšetkým overenú kvalitu. Wellness Hotel Patince**** je moderný štvorhviezdičkový hotel, ktorý ponúka ubytovanie v luxusne zariadených izbách a je známy najmä vďaka termálnemu prameňu Hedvíz. Termálna voda sa vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a má mimoriadne priaznivé účinky na ľudský organizmus. 

V súčasnosti sú Patince miestom, ktoré ľudia prirovnávajú k útočisku pred uponáhľaným svetom a odchádzajú príjemne zrelaxovaní. Wellness Hotel Patince**** ponúka bazénový a saunový svet, masáže, tvárové ošetrenia, kúpele, zábaly a kozmetické služby ako manikúra či pedikúra. Vybrať si môžete z niekoľkých druhov pobytov podľa toho, ktorý vám najviac vyhovuje. 

Čo všetko zahŕňa Wellness Romance pre dvoch?

Pobyt Wellness Romance zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Štandard a polpenziu, ktorej súčasťou sú raňajky a večere vo forme bufetových stolov alebo výber zo 4-chodového menu vrátane 1 romantickej večere pri sviečkach. V cene je aj parkovanie a WiFi. Pre lepšiu predstavu po príchode na izbu vás bude čakať romantická výzdoba z lupeňov z ruží, darček vo forme luxusných ručne vyrábaných čokoládových praliniek, šperk pre dámu z kolekcie Riana a fľaša sektu. 

Wellness pobyt wellness romance
Zdroj: Wellness Hotel Patince

V rámci Wellness Romance budete môcť využiť neobmedzené vstupy do :

 • vnútorného bazénového sveta s termálnou vodou: veľký relaxačný bazén, kľudový bazén, vírivka, detský bazén s toboganom
 • saunového sveta: fínska, švédska, bylinková, parná sauna, infrasauna
 • fitness centra

K dispozícii budete mať aj nasledujúce procedúry podľa dĺžky pobytu:

 • od 2 nocí:
  2x diagnostika organizmu
  2x kúpeľ Kleopatrino čaro (20 min.)
  1x romantický celotelový zábal vo dvojici s pravou čokoládou 98% (20 min.)
 • od 3 nocí:
  + 1x thajská zdravotná masáž hlavy, krku, ramien a chrbta (30 min.)

Určite vás potešia aj tieto darčekové kupóny, ktoré sú zahrnuté v pobyte: 

 • 2x welcome drink
 • 2x coffee voucher
 • darčekový kupón v hodnote 10 € na kozmetické ošetrenia francúzskou kozmetikou Mary Cohr/dosp. osoba
 • 2x poukaz na zľavu 10 % na jednorazový nákup vo Wellness shope/izba
 • 2x poukaz na zľavu 20 % na fľašu vína (z vínnej karty, okrem rozlievaného vína)/dosp. osoba
wellness pobyt pre páry
Zdroj: pexels

Počas vášho pobytu vo Wellness Hoteli Patince môžete využiť aj bonusové aktivity ako sú aqua aerobic a aqua gym vo vyhradených dňoch, romantické nočné kúpanie v piatok od 22.00 do 01.00 hod. a tiež ranné plávanie v sobotu a v nedeľu od 07.00 hod. 

Navštívili ste už niekedy Wellness Hotel Patince alebo plánujete vyskúšať wellness pobyt pre dvoch? Nezabudnite sa podeliť s našimi čitateľmi o svoje zážitky a odporúčania. Ponuka pobytu Wellness Romance platí len do 23.12.2021.