Výber tých najlepších letných pobytov vo Wellness hoteloch

Plánujete letnú dovolenku a neviete kam sa vybrať? Strávte tento rok letnú dovolenku na Slovensku. Tropické horúčavy si už niekoľko rokov môžeme užívať aj u nás doma a navyše bez zbytočného cestovania. Slovenské rekreačné rezorty ponúkajú vysokú úroveň služieb a príjemné prostredie. Letná dovolenka na Slovensku je stále viac populárna najmä v rodinách s deťmi. Vďaka poukazom na rekreáciu navyše môžete na dovolenke ušetriť i nejaké financie. Ak zvažujete wellness pobyt v hoteli či kúpeľoch, pozreli sme sa za vás, čo toto leto ponúkajú tie najlepšie zariadenia.

Liečebný pobyt v Bardejovských kúpeľoch

Bardejovské kúpele toto leto svojim návštevníkom ponúkajú špičkový liečebný pobyt. Okrem 4 kúpeľných procedúr denne vám zabezpečí i lekárske vyšetrenie. V cene pobytu je zahrnuté i ubytovanie s plnou penziou. Cena pobytu sa pohybuje od 67 € na noc pri čom ale musíte v rezorte stráviť aspoň 6 nocí. Bardejovské kúpele sú skvelou voľbou najmä pre tých, ktorí si chcú počas dovolenky oddýchnuť, zrelaxovať a napraviť si zdravie. Navyše sa nachádza v malebnom prostredí, kde si môžete užívať dlhé prechádzky na čerstvom vzduchu. V cene pobytu sú zahrnuté napríklad i denné 3 hodinové vstupz do wellness, odborné prednášky,  či vstup do muzeálneho apartmánu Sisi. Návštevníci oceňujú najmä odbornosť personálu, no strava má nižšie hodnotenia. Pobyty sú vhodné najmä pre jednotlivcov, páry a skupiny.

Rodinná dovolenka v Nízkych Tatrách

Ak plánuje leto stráviť v Nízkych Tatrách hotel Chopok  je pre vás tou správnou voľbou. Hotel je orientovaný najmä pre rodiny s deťmi. Pričom deti do 3 rokov majú pobyt zadarmo. Wellness hotel ponúka 2 plavecké bazény, 2 saunové svety, detský bazén a mnoho iných atrakcií. Rodiny si môžu užívať ubytovanie v priestranných izbách. Deti sa môžu zabaviť v detských kútikoch, kým dospelí oddychujú vo wellness. Pre deti je pripravený i animačný program. Cena sa odvíja od typu izby i formy stravovania. Za 6 dňový pobyt pre 3 až 4 osoby zaplatíte približne od 462€. Pobyt je zážitkom najmä pre deti.

Víkendový pobyt v Piešťanoch

Hotel Park Piešťany ponúka relaxačný víkendový pobyt v krásnom prostredí. Hotel v kúpeľnom meste svojim návštevníkom ponúka ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, polpenziu,

1x klasickú masáž, 1x parafango zábal, 1x oxygenoterapia , neobmedzený vstup do bazéna s vírivkou a vodnými atrakciami či denný vstup do fitness centra. Za 2 noci zaplatíte už od 143 € na osobu. Tento pobyt je skvelou voľbou najmä pre páry, ktoré túžia po spoločnom oddych a relaxe.

Letný pobyt v Patinciach

Wellness hotel Patince tento rok svojim návštevníkom pripravil pobyty plné sprievodných aktivít. Počas pobytu si okrem skvelého jedla a ubytovania užívate neobmedzený vstup do 10 vnútorných a vonkajších bazénov s termálnou vodou, neobmedzený vstup na 4 tobogany

neobmedzený vstup do saunového sveta, neobmedzený vstup do fitness centra, aqua aerobic, aqua gym a iné atrakcie. V cene pobytu je zahrnutá i výletná plavba loďou po Dunaji,  ktorú si užijú malí í veľkí. Pre deti je pripravený i bohatý animačný program a množstvo tematických a športových sprievodných aktivít. Pobyt v Patinciach je spojením relaxu, oddychu a zábavy. Príjemné spoločné chvíle trávite i pri skvelom jedle. Za týždňový pobyt za dospelú osobu zaplatíte už od 399 €. Hotel navyše pripravuje pre klientov množstvo fakultatívnych výletov počas celého leta.

Aquapark pobyt v Turčianskych Tepliciach

Pobyt v Turčianskych Tepliciach je to práve pre milovníkov zábavy. Ak milujete rodinnú zábavu v aquaparku, v Turčianskych Tepliciach si naozaj užijete. V rámci pobytu máte 3 hodinový vstup do Spa&Aqua centra v cene. Za cca. 44€ osob/noc si užívate ubytovanie, polpenziu a voľný vstup do plaveckého bazénu. Zabavte sa v areáli vodnej zábavy a relaxu v Turčianskych Tepliciach.

najlepsie letne wellness pobyty
zdroj: 123RF

Nikto z nás rozhodne nepochybuje, že turizmus na Slovensku má čo ponúknuť. Skvelé služby sú už štandardom  a bolo by chybou to nevyužiť. Zariadenia vám ponúknu všetko a možno i viac ako zariadenia v zahraničí. Jediné čo nám chýba je more ale to vám pri týchto skvelých relaxačných pobytoch nebude chýbať. Rezervujte si pobyt, čo najskôr, pretože tie najlepšie ponuky sa rýchlo míňajú.

Mohlo by sa vám páčiť