Nemáte darčeky? Nakúpte teraz a stihnete doručenie do Vianoc.

darčeky

December sa nám už rozbehol, takže je najvyšší čas na rozmyslenie si toho, aké vianočné darčeky komu kúpiť. Ak ste túto každoročnú milú povinnosť z nejakých dôvodov odkladali, pozrite si našich pár tipov a prežite vianočné nakupovanie bez stresu. Ak sa tohto roku chcete vyhnúť nákupu darčekov na poslednú chvíľu, či vynechať návštevu preplnených obchodov, je potrebné vziať si do ruky pero a rozum do hrsti. Možno vám pomôžu naše tipy na vianočné darčeky pre ženy aj pre mužov, z ktorých si vyberiete a inšpirujete sa. 

Kde vznikla tradícia vianočných darčekov?

Zvyk rozdávania vianočných darčekov sa zrodil v Nemecku a zaviedol ho cirkevný reformátor Martin Luther (1483 – 1546), dostávali ich však najprv iba deti. Pôvodne im ich „nosil“ 6. decembra svätý Mikuláš, lenže Luther nechcel dávať svojim ratolestiam darčeky na katolícky sviatok, a tak si vymyslel, že ich dostanú v predvečer sviatku narodenia Krista. Túto prax začali nasledovať najprv jeho stúpenci a postupne sa tradícia rozšírila do takmer celého sveta. 

Aké darčeky komu pod vianočný stromček?

O rôznych tradíciách naprieč svetom by sa dalo písať veľmi dlho. Poďme ale k tipom na vianočné darčeky, ktoré vás ako veríme inšpirujú, či dokonca vyriešia vašu dilemu.

 

DARČEKY PRE ŇU:

Parfumový bestseller pre ženu Versace Bright Crystal

Každá žena chce vojsť do miestnosti a rozjasniť ju svojou očarujúcou vôňou. Práve to docielite, ak žene svojho života venujete pod stromček parfém Versace Bright Crystal. Fascinujúca a rozkošná kvetinová vôňa je určená žene silnej a sebavedomej, ale zároveň žensky zmyselnej a očarujúcej. V štýlovej fľaštičke objavíte žiarivé tóny yuzu a vzápätí osviežujúcu vôňu granátového jablka. Potom prichádza rad na ušľachtilo ženský kokteil zložený z kvetov magnólie, pivonky a lotosu ako aj dotyk ambrou s  hrejivým Akasa drevom (strom rodiaci kešu oriešky) a pižmom. Výber tejto podmanivej vône je ideálnou voľbou vycibreného vkusu. 

parfum versace bright crystal

Denná a nočná starostlivosť proti vráskam a tmavým kruhom

Síce je nevhodné pýtať sa žien na vek, ale každá zo žien vie, že starostlivosť o pleť netreba podceňovať v žiadnej životnej etape. Práve preto každú, ktorá sa o seba rada stará, poteší Nivea balíček. Ten v sebe skrýva výživný nočný i denný krém, pomocou ktorých budú prebdené noci minulosťou. Vďaka poriadnej dávke koenzýmu Q10 doprajete svojej partnerke, kamarátke či mamine koktejl mladosti, ktorý si určite zaslúži a ocení. 

Denná a nočná starostlivosť proti vráskam a tmavým kruhom Nivea

Adventný kalendár Makeup Revolution

Odpočítavanie do Vianoc môže byť aj poriadne štýlové. Darujte v predstihu adventný kalendár Makeup Revolution. Vaša vyvolená ho ocení viac, ako ten s čokoládkami. V tomto netradičnom no štýlovom kalendári nájde exkluzívne produkty a príslušenstvo od značky Revolution. Dajte svojej manželke či priateľke vedieť, ako veľmi vám na nej záleží a ona si na vás spomenie každý deň pri otvorení nového prekvapenia. 

Adventný kalendár Makeup Revolution

DARČEKY PRE NEHO:

Darčeková sada hydratačnej kozmetiky pre mužov

Aj mužská pokožka potrebuje správnu starostlivosť. Doprajte svojmu drahému to, čo skutočne potrebuje. Kozmetiku s maximálnym výsledkom bez veľkej námahy. Špeciálny balíček mužskej  hydratačnej kozmetiky pre mužov Men Agent Sexy Sixpack ponúka všetko, čo muži v starostlivosti o seba potrebujú. V jednom balíčku si nájdu antiperspirant a sprchový gél vhodný aj ako šampón, pretože obsahuje kondicionačné látky, ktoré zabraňujú krepovaniu vlasov. Jednoducho kompletná mužská výbava. 

Darčeková sada hydratačnej kozmetiky pre mužov

Darčeková sada starostlivosti na bradu

Má vaša polovička bradu a vyžíva sa v starostlivosti o ňu? Tak to mu pod stromček darujte kvalitnú taliansku kozmetickú súpravu s príjemnou vôňou, plnú prípravkov, ktoré ocení každý fúzatý muž. V tejto sade si váš drahý nájde mydlo na bradu, olej i balzam na bradu. Mydlo zjemňuje a čistí fúzy aj pokožku, olej si poradí s nepoddajnými fúzami a zároveň hydratuje a uľahčuje rozčesávanie fúzov.

darčeková sada na bradu

Kompletná vlasová a telová starostlivosť

Sada kompletnej vlasovej i telovej starostlivosti, ktorú ocení každý muž. Doprajte mu nájsť si pod stromčekom darček, ktorý mu poskytne všetko, čo potrebuje. Muži totiž milujú praktické darčeky. Stavte na vianočný darček, ktorý skutočne potrebuje a ocení. 

Kompletná vlasová a telová starostlivosť

Zdroje:
Zdroj obrázkov: freepik
https://zivot.pluska.sk/zaujimavosti/symboly-vianoc-kto-zaviedol-zvyk-rozdavat-darceky