Spolupracujte s nami

Wellness magazín patrí medzi obľúbené lifestylové online stránky o zdraví, wellness a kráse na Slovensku. Od vzniku nášho online magazínu si každým dňom získavame viac a viac spokojných čitateľov, ktorí sa opätovne vracajú na našu stránku. Každý mesiac prinášame nový obsah v podobe kvalitných článkov. Nachádzajú sa tu aj užitočné rady v oblasti zdravia či krásy, tipy na rodinné výlety, ale aj inšpirácie na voľný čas a víkendy.

Naším cieľom je rozšíriť povedomie ľudí o našom online Wellness magazíne. Sprostredkovať obsah širšiemu okruhu čitateľov môžeme dosiahnuť aj s vašou pomocou. Ponúkame vám možnosť vzájomnej spolupráce v oblasti reklamy a PR. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Možnosti inzercie sú k dispozícií aj pre vašu firmu. Wellness magazín má vo svojom publiku rôznych čitateľov, no predovšetkým ide o ženy. Napriek tomu variabilita obsahu priláka aj nejedného muža.

 

 

 

glenn-carstens-peters-203007 Online stránka Wellness magazínu ponúka priestor pre inzerciu vašej firmy. Uvítame rovnako aj ponuky z vašej strany o možnej spolupráci, a zdieľaní obsahu či informácií o našom magazíne.

helloquence-51716 V prípade vášho záujmu alebo akejkoľvek nezrovnalosti neváhajte kontaktovať našu redakciu. Zavolajte nám alebo nám napíšte e-mail. Na každú správu budeme reagovať a včas vám odpovieme.