Spolupracujte s nami

Wellness magazín patrí medzi obľúbené lifestylové online stránky o zdraví, wellness a kráse na Slovensku. Od vzniku nášho online magazínu si každým dňom získavame viac a viac spokojných čitateľov, ktorí sa opätovne vracajú na našu stránku. Každý mesiac prinášame nový obsah v podobe kvalitných článkov. Nachádzajú sa tu aj užitočné rady v oblasti zdravia či krásy, tipy na rodinné výlety, ale aj inšpirácie na voľný čas a víkendy.

Naším cieľom je rozšíriť povedomie ľudí o našom online Wellness magazíne. Sprostredkovať obsah širšiemu okruhu čitateľov môžeme dosiahnuť aj s vašou pomocou. Ponúkame vám možnosť vzájomnej spolupráce v oblasti reklamy a PR. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Cenník pre PR články

Každý PR článok musí byť svojim obsahom užitočný, poskytovať rady, tipy a informácie ktoré zaujmú čitateľa. Články zverejňované na wellness.sk musia byť tematický podobné nášmu obsahu a musia sa dať zaradiť do niektorej z kategórii ktoré sa na stránke nachádzajú.

Služby

Cena

Detaily

Uverejnenie45 €Článok bude uverejnený v jednej z kategórii, každý článok môže obsahovať 3 odkazy na váš web, obrázky a jeden titulný obrázok.
Uverejnenie na home page10 € / deň
Napísanie PR článku30 €Napísanie článku podľa zadania. Článok napísaný naším copywriterom je optimalizovaný podľa SEO.
Zverejnenie na FB10 €Zverejnenie príspevku s uverejnením článkom na webe wellness.sk + popis k článku.
Reklama na FB+ kredit10 € za zverejnenie a reklama na základe výšky kreditu ktorú si zvolí klient
Post na Instagram10 €Post vytvorený klientom, musí zapadať do štýlu ktorým vedieme Instagram
Instastories10 €Instastories vytvorená klientom
Ostatné služby na základe dohody. Po dohode je možná množstevná zľava.
*Ceny sú uvedené s DPH

 

Pri objednávke celého balíka získate výhodnú cenu.

Balík služieb                               cena 90€

Balík obsahuje tieto služby:

Detaily

UverejnenieČlánok bude uverejnený v jednej zo sekcií, každý článok môže obsahovať 3 odkazy na váš web, obrázky a jeden titulný obrázok.
Uverejnenie na home page 3 dni
Napísanie PR článkuNapísanie článku podľa zadania. Článok napísaný naším copywriterom je optimalizovaný podľa SEO.

 

Možnosti inzercie sú k dispozícií aj pre vašu firmu. Wellness magazín má vo svojom publiku rôznych čitateľov, no predovšetkým ide o ženy. Napriek tomu variabilita obsahu priláka aj nejedného muža.

glenn-carstens-peters-203007 Online stránka Wellness magazínu ponúka priestor pre inzerciu vašej firmy. Uvítame rovnako aj ponuky z vašej strany o možnej spolupráci, a zdieľaní obsahu či informácií o našom magazíne.

helloquence-51716 V prípade vášho záujmu alebo akejkoľvek nezrovnalosti neváhajte kontaktovať našu redakciu. Zavolajte nám alebo nám napíšte e-mail. Na každú správu budeme reagovať a včas vám odpovieme.