Partnerský horoskop na rok 2022

partnerský horoskop na rok 2022

Či už na horoskop veríte alebo nie, každého zaujíma, aký môže byť nasledujúci rok či mesiac preňho v jeho osobnom, pracovnom alebo partnerskom živote. Príchod nového roka evokuje príležitosti na nové začiatky a stanovovanie si cieľov pre ďalšie kapitoly. Poďte si s nami prečítať partnerský horoskop s víziami a všeobecnou predikciou roku 2022.

predikcia na horoskop 2022

Ak máte pocit, že rok 2021 ubehol rýchlosťou svetla, pripravte sa na rok 2022, ktorý bude podľa predikcií, poriadna jazda. Život sa má ešte viac zrýchliť a vesmír nás bude nabádať k tomu, aby sme realizovali svoje sny a plány. To všetko preto, aby sme udržali krok s novými výzvami, ktoré tento rok prinesie. Počas roku 2022 nebude nič nemožné a dokonca ani bláznivé na to, aby sa to stalo skutočnosťou. Tento rok bude priťahovať do vášho života to, čo chcete, len to budete musieť vedieť využívať vo váš prospech. Aj napriek tomuto všetkému je stále nesmierne dôležité zostať pri zemi, mať pokoru a vedieť spomaliť a byť v prítomnom okamihu, aj keď to pravdepodobne bude ťažké. Vynárať sa budú aj témy z vašej minulosti, ktoré si budú žiadať vašu pozornosť. To všetko preto, aby sme na ne zmenili našu perspektívu.

Baran

Tento rok sa pre vás bude niesť v znamení duchovného rastu. Mnohokrát budete balansovať medzi prítomnosťou a budúcnosťou, pričom budete chcieť odhaliť hlbšie tajomstvá života. Horoskop vášho znamenia tento rok poukazuje na to, že bude priaznivé pre dobrovoľnícku prácu, pretože pre vás platí „čím viac dáte, tým viac dostanete“. Vo vzťahoch si budete hojiť staré rany a zisťovať, čo vlastne v partnerskom vzťahu chcete. Dôležité je zamerať sa na priateľstvá, ktoré vám pomôžu priblížiť sa k vašim snom a cieľom. 

Býk

Pre býkov to bude vzrušujúci rok. Podľa predikcií by sa totižto mali stretnúť so svojím vlastným osudom a to hlavne počas zatmení, ktoré sa budú diať 30.4 (slnko) a 8.11 (mesiac). Tieto zatmenia vám pomôžu zosúladiť sa s vaším hlbším zmyslom. Takisto sa môžete stretnúť s tým, že ľudia budú chcieť byť ako vy – buďte polichotený a využite to k tomu, aby ste sa vo svojej vlastnej koži cítili dobre. Čím viac sa tento rok spojíte s tými správnymi a inšpirujúcimi ľuďmi, tým viac porastiete. Pre nezadaných býkov je tu veľká šanca stretnúť svoju spriaznenú dušu.  Podľa horoskopu, je možné, že ste ju už stretli, no práve v tomto roku to medzi vami začne poriadne iskriť. 

Blíženci

Otvorený by ste mali byť astrológií, tarotu a akýmikoľvek inými ezoterickými praktikami, ktoré prebudia váš vnútorný oheň. Mali by ste prehodnotiť svoje myšlienky o láske. Tento rok vás bude iniciovať k preskúmaniu vlastných potrieb, ako aj tých sexuálnych a intímnych. Počas roka budú obdobia, kedy sa budete cítiť neskutočne príťažlivo, no nenechajte sa len tak zlákať na zakázané ovocie. 

znamenia zverokruhu - horoskop (zodiac)

Rak

Čaká vás skvelý rok! Predpokladá sa, že tento rok by pre vás mohol byť snom, ktorý si budete žiť. Bude to platiť najmä okolo 12.4. Vesmír vás bude žiadať, aby ste prijali zmenu, čím otvoríte dvere novoobjavenej kreativite vo vašom živote. Pre vás bude rok 2022 v oblasti vzťahov o hojení a vyrovnaní sa s intimitou. Venujte sami sebe čas a zistite, čo sú v láske vaše potreby. Možno pocítite aj nutkanie na zlepšenie vašej dôvery k ľuďom. 

Lev

Levov čaká transformačný rok. Prečo? Pretože bude vyžadovať, aby ste sa vzdali svojho starého ja, aby sa mohla objaviť nová verzia vás. Pracovný život bude pomerne rušný, niekedy to môže byť až zdrvujúce a vyčerpávajúce. Nezabudnite sa ale spoľahnúť na svoju intuíciu, keď život bude až moc hektický a vy nebudete vedieť akým smerom sa pohnúť. Tento rok vám do života pritiahne lásku a šťastie, na ktorú ste už tak dlho mohli čakať. 

Panna

Je možné, že tento rok sa vám zmení zmýšľanie nie len o živote, ale bude vás to nabádať k rozšíreniu obzorov ako nikdy predtým. Takisto budete nažhavený zbierať nové informácie, vedomosti a životné príbehy ľudí. A kto vie, možno sa prihlásite na nejaký zaujímavý kurz. Isté ale je, že vyjsť z komfortnej zóny sa oplatí. Bude to pre vás magický rok, kedy môžete nájsť aj partnera, po ktorom možno už dlhšie túžite.

zodiak

Váhy

Pre vás bude v roku 2022 platiť, že keď sa jedny dvere zatvoria, ďalšie sa automaticky otvoria. Tento rok pre vás bude priaznivý vo vzťahoch – či už romantických alebo pracovných. Verte tomu, že vám vesmír kryje chrbát a všetko vždy dopadne dobre. V láske sa nebojte povedať to, čo máte práve na srdci, aj keď to niekedy môže byť ťažké.

Škorpión

V roku 2021 ste urobili veľa zmien a pre vás tento rok bude ešte vzrušujúcejší. Synchronicity budú všade okolo vás, preto je skvelý čas na zhodenie starej verzie vášho ja, pretože vás budú istiť a navedú vás správnym smerom. Čaká vás rok plný pracovných a romantických vzťahov, zábavy, kreativity a inšpirácie. A to hlavne vtedy, keď pustíte to, čo vám už neslúži. Nájdete ľudí na vašej úrovni myslenia a zároveň sa nebojte pustiť tých, s ktorými už necítite spojenie. 

Strelec

Smerujete do jedného z najlepších rokov vášho života. Vesmír vám bude tento rok veľmi nápomocný. Nech sú vaše tajné túžby akékoľvek, vždy majte stanovený jasný cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. To najmä v polovici apríla, kedy to môže vo vašom živote vyzerať ako veľký zmätok. V tomto roku máte inšpiráciu, romantiku a osobný rast na dosah ruky. Môžete mať všetko čo chcete, ak budete schopný byť realistický, organizovaný a obozretný. Nebojte sa záväzkov, pretože láska vám je tento rok naklonená!

tarotové karty

Kozorožec

Tento rok narazíte na ľudí, miesta a príležitosti, ktoré vám pomôžu dostať sa do požadovaného cieľa. Najintenzívnejšie to zažijete v období mája, kedy vaše slová a myšlienky budú môcť pretvárať vašu realitu. Dávajte si pozor na znamenia a zároveň buďte otvorený posunom, ku ktorým vás vesmír smeruje. Bude to pre vás silný rok čo sa týka lásky, či už romantickej alebo platonickej. Slobodní môžu nájsť nové lásky, pričom zadaní môžu zistiť, že sa blíži koniec.

Vodnár

Ak neviete nájsť svoj zámer a zmysel, nebojte sa. Horoskop vášho znamenia hovorí, že vás k nemu tento rok nasmeruje. Keď sa vydáte na cestu, pomôžu vám neočakávané sily, ktoré vám to pomôžu naplniť. Takisto tento rok vznikne nová a vyrovnanejšia verzia vás samotných. To bude pre vás veľmi silný a výnimočný moment, preto sa pre vás odporúča uzemnenie a spojením sa s intuíciou, najmä počas februára, apríla, augusta a novembra. Pre vás je tento rok primárne o sebaláske a vytváraní zdravých vzorcov lásky. 

Ryby

Je to pre vás zlatý rok plný vesmírneho požehnania. Nezabudnite využívať manifestáciu, najmä medzi 6.4.-2.5.2022. Zažijete rast v mnohých podobách a váš zmysel pre spiritualitu sa výrazne prehĺbi. Vo vzťahoch bude tento rok pre vás magický a šťastný. Využite tento čas na zamyslenie a zhodnotenie svojich predstáv o láske vrátane toho, ako moc chcete, aby zasahovala do vášho života. Počas tohto roka stretnete mnoho lásky v rôznych podobách. 

Zdroje: 
Zdroj obrázkov: freepik, pexels
https://www.myimperfectlife.com/features/2022-horoscope-predictions
https://www.popsugar.co.uk/love/2022-love-horoscope-48614448? utm_medium=redirect&utm_campaign=US:SK&utm_source=www.google.com