Hitom tejto sezóny žiarivá pleť! 3 kroky ako na to

Zdravá pleť, plná života očarí omnoho viac ako outfit podľa posledných trendov. O tom vie svoje nejedna žena, pre ktorú krása znamená viac ako len slovo. Zorientovať sa však v spleti najrôznejších kozmetických výrobkov môže byť niekedy až nedosiahnuteľná úloha.

Práve preto by sme hlavne v dovolenkovom období nemali zabúdať na šikovné ruky profesionálok. Nakoniec, ani taká Marilyn Monroe nevyzerala tak zvodne len vďaka prírode. Čo teda potrebuje žiarivá a zdravá pleť?

Pleť potrebuje ruky profesionála

Navštevovať kozmetičku, či nie. To je otázka. Domáce čistenie a starostlivosť o pleť síce môže na prvý pohľad vyzerať fajn, no verte, že sa nikdy nedostanete do takej hĺbky ako profesionálna kozmetička. Ak aj vy stojíte každý večer pred zrkadlom a vytláčate upchaté póry s nádejou, že pleti pomáhate, nie je to celkom tak.

Bezchybná, žiarivá pleť starnúca do krásy je výsledkom kozmetičky. Práve preto môžete služby profesionálov využiť aj v Hoteli Partizán****. Nielen že príjemne zrelaxujete a oddýchnete si v príjemnom prostredí, vaša pleť získa nový dych a náš personál vám poradí, čo konkrétne je vhodné pre váš typ pleti.

Produkty a prístroj na ošetrenie pleti HydraFacial MD.
zdroj: Hotel Partizán

Hydratácia, hydratácia, hydratácia

Bez vody by to jednoducho nešlo. Práve tá je nevyhnutná pre fungovanie kožných buniek a zároveň funguje ako ochranná bariéra. Okrem správneho pitného režimu netreba zabúdať na hydratačné ošetrenie pleti.  Za jedno z najúčinnejších ošetrení sa považuje HydraFacial MD.

Ak ani vás nebavia zdĺhavé a nepríjemné kozmetické postupy, po ktorých odchádzate zo salónu so začervenanou pokožkou, vyskúšajte ošetrenie HydraFacial MD, ktoré hydratuje a za pomoci roztoku a aplikátora systémom podtlaku hĺbkovo čistí pleť, odstraňuje nečistoty a odumreté bunky z povrchu kože. Takto ošetrená pleť pôsobí zdravším a mladistvejším dojmom, napokon, podľahli mu aj hviezdy ako Catherine Zeta-Jones, Jennifer Aniston, Kate Winslet.

Masáž a kvalitná kozmetika ako bojovník protí vráskam

Možno vám masáž tváre znie trochu obyčajne, no keď sa dozviete o jej účinkoch, nebudete sa jej chcieť vzdať. Práve jemná masáž tváre a dekoltu je kľúčom k večnej mladosti.

Precízne pohyby počas masáže tváre a dekoltu:

  • prekrvujú pokožku
  • podporujú obnovu buniek
  • zabraňujú strate vlhkosti

Pravidelné masáže sú účinnou prevenciou pred vráskami a predčasnému starnutiu. Môžete sa tak rozlúčiť s vráskami na čele či drobnými vráskami okolo očí.

Tajomstvo kvalitnej masáže sa skrýva aj v kozmetike. Pri takejto procedúre niet nad silu prírody, ktorú ponúka napríklad aj značka Massada. Španielska kozmetika na tvár a dekolt, ktorá získava suroviny z Mŕtveho mora, Jordánska, Chile, Senegalu a Francúzska.

Oslovila vás táto procedúra? Čo takto vyskúšať ju práve u nás v Hoteli Partizán****. Iba u nás pri masáži dekoltu a tváre používame fotónovú masku a kolagenárium na podporu tvorby vlastného kolagénu.

 

Publikované ako PR článok

Mohlo by sa vám páčiť