Kam na Silvestra? Toto sú najlepšie wellness balíky 2018

Zvažujete, čo budete tento rok robiť na Silvestra? Čo takto vyskúšať tentokrát niečo špeciálne – osláviť príchod nového roka, a zároveň si užiť wellness? Pripravili sme prehľad tých najlepších silvestrovských wellness balíkov. Máme pre vás 5 skvelých tipov, kam na Silvestra.

Tip #1: Wellness Hotel Patince****

Silvestrovský pobyt vo Wellness Hotel Patince láka atraktívnym silvestrovský programom, ktorým bude sprevádzať Lujza Garajová Schrameková. Tešiť sa môžete aj na mini školu tanca so skupinou Old School Brothers a do tanca vám zahrá skupina Club 84.

Silvestrovský pobyt vo Wellness Hotel Patince si môžete užiť od 28.12.2018 do 2.1.2019. Pobyt okrem ubytovania 4-hviezdičkovom hoteli zahŕňa aj polpenziu, neobmedzený vstup do bazénového a saunového sveta a mnohé silvestrovské bonusy zdarma. Ceny pobytových balíkov sa pohybujú od 339 € / osoba / 3 noci.

Tip #2: Wellness Hotel Park**** Piešťany

V termíne od 27.12.2018 do 1.1.2019 si môžete v Piešťanoch užiť Silvester v Parku. Balík v cene 380 € / osoba / 5 nocí zahŕňa okrem ubytovania s polpenziou, neobmedzeného vstupu do bazéna a fitness centra aj procedúry, ako sú romantická masáž, parafango zábal a hydromasážna vaňa. Tešiť sa môžete aj na na silvestrovský večer so slávnostnou večerou, programom a novoročným prípitkom. To všetko vo Wellness Hoteli Park Piešťany.

Tip #3: Grand Hotel Bellevue**** Horný Smokovec

A kam na Silvestra v Tatrách? Nový rok 2019 môžete privítať aj v Tatrách, a to v termíne od 29.12.2018 do 2.1.2019 v Grand Hoteli Bellevue v Hornom Smokovci. Vychutnajte si posledný deň v roku s tanečnou skupinou, diskotékou, kasínom, kúzelníkom a vynikajúcim jedlom počas celej noci. V rámci balíka Privítajte Nový rok 2019 v cene od 580 € / osoba / 4 noci je vám okrem tohto bohatého silvestrovského programu k dispozícii ubytovanie s polpenziou a vstup do wellness a fitness centra zdarma.

Tip #4: Thermal Šírava Spa Resort****

Ak zvažujete, kam na Silvestra na východnom Slovensku, nezabudnuteľný silvestrovský pobyt s wellness môžete zažiť pri Zemplínskej šírave. Thermal Šírava Spa Resort si pre vás v termíne od 25.12.2018 do 31.1.2018 pripravil vianočný a novoročný pobyt v Thermalparku v cene od 294 € / 2 osoby / 3 noci. Pobyt zahŕňa komfortné ubytovanie s polpenziou, Vianočný obedový bufet, 3x neobmedzený vstup do Thermalparku a wellness, peeling a ďalšie služby. Počas silvestrovského večera vás čaká silvestrovská zábava za sprievodu inštrumentalistu a rozprávača Ľuboša Basaraba, tombola bohaté bufetové menu, vihorlatská kapustina a samozrejme ohňostroj.

Náš tip: Wellness pobyty na Slovensku – porovnanie.

Tip #5: Hotel Aphrodite**** Rajecké Teplice

Hotel Aphrodite v Rajeckých Tepliciach privíta nový rok silvestrovským večerom, počas ktorého vás zabavia speváci Lukáš Adamec a Mirka Partlová, hudba Party Band a DJ Lukáš Fiala a tanečné vystúpenie Shine Dance Group. Samozrejmosťou je slávnostný gala bufet, ohňostroj a tombola. Okrem toho vás čaká ubytovanie s polpenziou, voľný vstup do Termálnych bazénov, Saunového sveta, Natural SPA a fitness, ako aj relaxačné procedúry v závislosti od počtu strávených dní. Ceny za pobyt začínajú od 536 € / 1 osoba / 4 noci.

Tak ako, ešte stále zvažujete, kam na Silvestra?

Mohlo by sa vám páčiť