Toto leto po novom – v Patinciach áno!

Toto leto po novom – v Patinciach áno!

Aj vy hľadáte bezpečnú dovolenkovú destináciu na toto leto? Príďte do Wellness Hotela Patince****. Od nás si tento rok odnesiete akčnejšie zážitky než tie z preplnených pláži v zahraničí. Tohto roku sme pripravili plno noviniek, vďaka ktorým bude vaša dovolenka na Slovensku nezabudnuteľná.

Na čo sa vo Wellness Hoteli Patince môžete tešiť?

Dovolenka s deťmi, romantický pobyt či svadobná cesta? Nech už sa k nám vyberiete z toho či onoho dôvodu, neoľutujete. Toto leto sme pre vás pripravili novinky, ktoré umocnia váš dovolenkový zážitok.

Náš tip: Neodkladajte wellness na dôchodok.

Snívali ste niekedy o dovolenke počas ktorej vám čašník nosí nápoje a vy iba tak oddychujete? U nás ju zažijete. V našom Grill bare si môžete objednať najrôznejšie drinky. Zároveň si na svoje prídu aj gurmáni vďaka chutnému menu.

Vnútorné bazén vo Wellness Hoteli Patince
zdroj: Wellness Hotel Patince

Zabudnite na ranné budíčky, aby ste si obsadili dobré miesta pri bazéne. V našom hoteli sme zdvojnásobili počet ležadiel pre hostí pri bazénoch, a tak si svoje miesto nájdu aj tí najväčší “spachtoši”.

Nebaví vás iba tak ležať a slniť sa pri bazéne? Poďte objavovať krásy Patiniec či Komárna, ktoré je vzdialené iba pár kilometrov. Zdolajte Dunajskú cyklotrasu, zahrajte si minigolf alebo si vyskúšajte kúsok divočiny a zažite pravú rybačku na jazere. Všetko náčinie vám požičiame priamo na recepcii. Vy si iba musíte vybrať zo širokej ponuky aktivít.

Detské ihrisko s preliezkami v areáli Wellness Hotela Patince.
zdroj: Wellness Hotel Patince

Chcete zabaviť svoje deti? U nás je to hračka. Interaktívne ihriská, trampolína, šmýkačky, preliezky a hojdačky… To všetko nájdete na našom detskom ihrisku. Pre deti sú tu tiež pripravení animátori, ktorí sa postarajú o atraktívny program. Rodičia si tak môžu užiť chvíľku pre seba vo wellnesse alebo vyskúšať saunový svet.

Náš tip: Rebríček TOP 5 najnebezpečnejších letných aktivít pre vaše deti.

Wellness Hotel Patince**** je skutočne rezortom s množstvom možností, z ktorých si vyberú malí aj veľkí. Inšpirujte sa našim návodom, ako stráviť týždeň plný aktivít, aby vám nič podstatné neušlo a naplno ste si užili pobyt u nás.

Bazénový svet vo Wellness Hoteli Patince.
zdroj: Wellness Hotel Patince

Bezpečnosť na prvom mieste

Nakoľko svet ešte stále ohrozuje koronavírus, uvedomujeme si vaše obavy. Vedzte však, že v našom hoteli dbáme o hygienické zásady a bezpečnosť klientov je prvoradá. Aby ste sa cítili v bezpečí, prijali sme mnohé opatrenia, ktorými chránime to najvzácnejšie – zdravie.

Pri detských kútikoch, pred reštauráciou, wellness barom či pri spoločných priestoroch nájdete dezinfekčné stanice rúk a rovnako tak majú všetci zamestnanci na svojich pracoviskách k dispozícii dezinfekčné prostriedky.  V zvýšenej miere dezinfikujeme kľučky, stoličky, hračky… Ďalšie zavedené opatrenia spojené s aktuálnou situáciou si môžete pozrieť TU.

Keďže sa situácia môže kedykoľvek zmeniť, upravili sme aj naše storno podmienky.Vďaka tomu sa nemusíte báť, že prídete o svoje peniaze, ak by sa náhodou niečo zmenilo.

Publikované ako PR článok