Doprajte si wellness v predstihu

wellness v hoteli Patince – letný pobyt

Pozývame vás na vynikajúci pobyt či letnú dovolenku. Vyberte si Patince a poďte si oddýchnuť do rodinného hotela Family Wellness Hotel & Marina. Užijete si leto plné slnka, skvelých zážitkov, zábavy a oddychu, a to v období od 26.06. do 01.09.2020.

Pobyt zahŕňa:

Ubytovanie v **** hoteli v dvojlôžkovej izbe Štandard, polpenziu, neobmedzený vstup do vonkajších bazénov, na tobogany, vstup do saunového sveta či fitness centra, alebo vnútorných bazénov, avšak za dodržania určitých podmienok. Vo vyhradených dňoch sú k dispozícii aqua aerobic a aqua gym. Samozrejmosťou je free WiFi a parkovanie. A keďže bude toto leto situácia trochu iná ako obvykle, hotel si pre vás pripravil aj niekoľko zmien a noviniek.

Bonusy navyše zdarma pri pobyte od 3 nocí:

V hoteli vás privítajú „welcome drinkom.” Lákadlom je i výlet do pevnosti v meste Komárno alebo Monoštorskej pevnosti v Komárome v Maďarsku. Neodolateľná je ponuka vyhliadkovej plavby po Dunaji (v závislosti od počasia) aj s malým prekvapením pre deti. K dispozícii sú i športové aktivity ako stolný tenis, palice k Nordic walkingu, ranné plávanie, romantické nočné kúpanie a celodenný animačný program pre deti a dospelých.

Ako bonus získate diagnostiku organizmu, zľavu 10 € na kozmetické ošetrenia francúzskou kozmetikou MARY COHR, zľavu 10 % na jednorázový nákup vo Wellness shope, zľavu 20 % na fľašu vína v Bowling bare. Každý piatok špeciality z grilu na letnej terase v sprievode živej hudby (v závislosti od počasia).

Náš tip: Neodkladajte wellness na dôchodok!

Oddýchnite si v termálnej vode!

Termálna voda plná hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov veľmi priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo. Voda z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27 °C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m a jej priaznivé účinky sú lákadlom zákazníkov na návštevu Wellness Hotela Patince.

V ponuke je bazénový svet. Komplex bazénov s využitím vody z termálneho vrtu, ktorá je špeciálne upravená tak, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca.

  • rímsky bahenný kúpeľ – kúpeľ s blahodarnými účinkami na vaše kĺby,
  • veľký relaxačný bazén –najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku s teplotou vody max 30 °C,
  • kľudový bazén – ideálny na oddych, voda v bazéne má príjemných 36 °C,
  • vírivka – uvoľní a zregeneruje vaše telo,
  • detský vnútorný bazén – deti milujú vodu a v tomto bazéniku s tobogánom sa do sýtosti vyšantia, voda je termálna, má teplotu 34 °C a je hlboká len 70 cm.
wellness v hoteli Patince bazénový svet
zdroj: wellnesspatince.sk

Zrelaxujte!

Saunový svet

Fínska sauna – v nej dochádza k zvýšenému prekrveniu kože a k zvýšeniu telesnej teploty. Vďaka tomu sa zlepšuje pohyblivosť svalstva a kĺbov. Veľký kozmetický význam má i vyplavenie nečistôt z kože. Sauna má význam aj ako prevencia rôznych chorôb z nachladnutia.

Švédska sauna – v nej dochádza k veľmi intenzívnemu poteniu a tým vylučovaniu škodlivých látok a toxínov cez póry von z tela.

Bylinková sauna – spôsob aromaterapie formou inhalácie éterických olejov.

Parná sauna – a v nej 100 % vlhkosť, ktorý priaznivo pôsobí na pokožku, prekrvuje a čistí. Pokožka ostane jemná a zamatovo mäkká. Pôsobí aj pri ochoreniach dýchacích ciest.

Infrasauna – je veľmi obľúbená. Teplota nepresiahne 50 °C, vaše telo sa zohreje na 38 °C. Infračervené žiarenie preniká do hĺbky epidermu – pokožky. Pokožka potom teplo rozvádza do vnútorných častí tela a pomáha tak prehrievať a uvoľňovať svaly.

wellness v hoteli Patince saunový svet
zdroj: wellnesspatince.sk

Masáže

Masáže patria k najvyhľadávanejším relaxačným aktivitám v hoteli. Môžete využiť klasickú masáž či luxusné relaxačné čokoládové masáže s pravou čokoládou. Vaša pokožka bude po masáži jemná a bude krásne voňať. Medová masáž zbaví telo škodlivých látok. Masáž lávovými kameňmi je jedna z najlepších terapií na relaxáciu a regeneráciu organizmu. Lávové kamene majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvoľňovať teplo. Uvoľnenie prinesie i relaxačná masáž chodidiel.

Náš tip: Masáž lávovými kameňmi – tu musíte skúsiť!

Thajské masáže predstavujú tú najlepšiu a najkomplexnejšiu starostlivosť o telo i dušu. Wellness Hotel Patince spolupracuje s najlepšími profesionálnymi thajskými masérkami – absolventkami školy thajskej masáže so sídlom v buddhistickom kláštore WAT PHO v Bangkoku. Vďaka tomu máte možnosť dopriať svojmu telu a duši to najvzácnejšie, čo v tomto smere existuje.

Tvárové a telové ošetrenia

Špičkovo vyškolené kozmetičky a maséri sa postarajú o vašu pohodu a krásu.

Ošetrenie podľa typu pleti, hĺbkové čistenie pleti, čokoládová pleťová maska s pravou čokoládou 98%, detoxikačná pleťová maska, pleťová maska podľa typu pleti, relaxačná masáž tváre a dekoltu, antimigrenózna masáž tváre.

Neodolateľné sú tvárové ošetrenia MARY COHR – luxusné kompletné ošetrenie na vyhladenie a omladenie pleti s použitím kyseliny hyalurónovej.

V ponuke je množstvo ďalších procedúr s kozmetikou MARY COHR. Kozmetická značka bez geneticky upravených zložiek, parabénov a chemických filtrov na ošetrenie pleti i celého tela.

 

Doprajte si starostlivosť o vašu pokožku.

Neváhajte!

Vy si to zaslúžite!