Pobyt na Halloween pre celú rodinu

pobyt na halloween vo Wellness Hotel Patince

Napriek tomu, že Halloween je považovaný za americký sviatok, v posledných rokoch si získal pozornosť aj na Slovensku. Halloween sa prelína so slávením sviatku Všetkých svätých, preto sa s ním niektorí ľudia úplne nestotožňujú. Deti to však takto vôbec nevnímajú. Pre ne je Halloween podobný karnevalu. Tešia sa zo strašidelných kostýmov, sladkostí a rôznych zaujímavých aktivít. Len máloktorý rodič by svojmu dieťaťu odoprel takúto zábavu. V našom článku sa dozviete, ako urobiť pre deti Halloween tak trochu inak a zároveň stráviť pekné chvíle s rodinou. 

pobyt na halloween vo Wellness Hotel Patince
Zdroj: freepik

Pripravte deťom netradičný Halloween

Pre deti sú hry a zábava na prvom mieste a akokoľvek sa vám do toho nechce, nakoniec vás aj tak presvedčia. Tentokrát sa však nemusíte nechať presviedčať, ale môžete prísť so skvelým nápadom práve vy. Wellness Hotel Patince si v roku 2021 pripravil Halloweensky pobyt, ktorý vaša rodina zaručene ocení. 

Už nemusíte vymýšľať žiadne špeciálne aktivity, pretože v Patinciach ich čaká atraktívny strašidelný program s halloweenskymi prekvapeniami. Okrem toho, že vaše deti budú mať o zábavu postarané, spoločne si oddýchnete vďaka termálnej vode s blahodarnými účinkami.

Prečo sa oplatí využiť Halloweensky pobyt ?

Pobyt zahŕňa ubytovanie v **** hoteli v dvojlôžkovej izbe Štandard, pričom dieťa do 6 rokov je bez nároku na lôžko zdarma. Zabezpečená je polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov alebo výber zo 4-chodového menu. K dispozícii je parkovanie a WiFi zdarma. 

Wellness Hotel Patince ponúka aj:

  • neobmedzený vstup do vnútorného bazénového sveta s termálnou vodou: veľký relaxačný bazén, kľudový bazén, detský bazén s toboganom, vírivka,
  • neobmedzený vstup do saunového sveta: fínska, švédska, bylinková, parná sauna, infrasauna,
  • a taktiež neobmedzený vstup do fitness centra.
pobyt na halloween vo Wellness Hotel Patince
Zdroj: freepik

Bonusové aktivity vo Wellness Hoteli Patince

Pre deti a dospelých je pripravený špeciálny halloweensky animačný program a vnútorné detské kútiky. Tešiť sa môžete aj na strašidelné halloweenske nočné kúpanie v piatok od 22.00 do 01.00 hod. V sobotu a v nedeľu od 7.00 je možné využiť aj ranné plávanie. Pre športových nadšencov je k dispozícii stolný tenis, aqua aerobic a aqua gym vo vyhradených dňoch.  Vybrať sa môžete aj na  halloweensku vyhliadkovú plavbu po Dunaji za poplatok. V prípade záujmu sa prihláste vopred na recepcii.