Predĺžte si leto až do jesene u nás doma

Dokonalý relax vo Wellness Hoteli Patince.

Koncom  minulého roka zasiahla svet pandémia COVID-19. Spočiatku len Čínu, neskôr sa rozšírila do celého sveta. Neobišla ani Slovensko. Jarné mesiace boli pre všetkých veľkou skúškou, ktorú Slováci zvládli. S príchodom leta sa situácia upokojila. Po mesiacoch strávených v izolácii a dodržiavaní bezpečnostných zásad sa opatrenia uvoľnili. Otvorili sa školy, reštaurácie, rezorty. A začali prázdniny. Rodičia hľadali možnosti, kde bezpečne stráviť s deťmi dovolenku. Najlepšou a najzodpovednejšou formou bolo a aj je ostať doma – u nás na Slovensku. Navštíviť známe i neznáme miesta našej domoviny. Podporiť tak domáci cestovný ruch, ktorý je jedným z najviac postihnutých odvetví v súvislosti s následkami pandémie koronavírusu. Slovensko je nádherná krajina a možností je neúrekom.

Za relaxom do Patiniec

Ponúkame vám možnosť stráviť prázdninový i jesenný voľný čas vo Wellness Hoteli Patince. Postarajú sa o váš dokonalý relax, ale i o zábavu pre najmenších. Ponúkajú množstvo typov pobytov. Hotel ponúka ubytovanie v **** hoteli, polpenziu – raňajky a večere formou bufetových stolov alebo výberom zo 4-chodového menu. Privíta vás krásne prostredie, ochotný a pozorný personál, dobre udržiavané a čisté izby.

V hoteli sa nachádza najväčší zážitkový krytý bazén na Slovensku, ktorý je súčasťou bazénového sveta. V bazénoch využívajú vodu z vlastného termálneho prameňa. Má liečivé účinky a môžete si ich vychutnať celoročne v 3 vnútorných a počas leta aj v 7 vonkajších bazénoch.

Bazénový svet vo Wellness Hoteli Patince.
zdroj: Wellness Hotel Patince

Zdravie a bezpečnosť sú vždy na prvom mieste a v týchto mimoriadnych mesiacoch kladú na ne zamestnanci hotela ešte väčší dôraz ako zvyčajne. Prijali viaceré opatrenia, ktorých snahou je v maximálnej možnej miere zabezpečiť ochranu hostí. A vy môžete spokojne oddychovať a užívať si voľný čas.

Náš tip: Ako odhaliť nekvalitný wellness skôr, než ho navštívite?

A z čoho si vybrať?

Pre seniorov ponúkajú pobyt „wellness senior“. Jeurčený pre klientov vo veku od 60+. Vďaka blahodarným účinkom termálnej vody a ponuke wellness procedúr, ako sú lokálny zábal s bahnom z mŕtveho mora, termický zábal, magnéziový kúpeľ či diagnostika organizmu, pomôžu dokonale zrelaxovať a zregenerovať. Takýto relax si môžete dopriať od 109€ pre 1 osobu osoba/ 2 noci.

Nielen pre zamilovaných je určený pobyt „wellness romance“. Vychutnáte si príjemný pobyt s romantickou večerou pri sviečkach. Na izbe vás privíta romantická výzdoba, fľaša sektu s luxusnými ručne vyrábanými pralinkami. Pripravia pre vás večeru pri sviečkach, dámu obdaria šperkom z kolekcie RIANA. Doprajete si špeciálny kúpeľ Kleopatrino čaro, čokoládový zábal vo dvojici či masáže. Vašou jedinou starosťou bude užívať si, oddychovať a oddávať sa spoločne príjemným radovánkam. Toto všetko a aj viac už od 359€ pre 2 osoby / 2 noci.

Žena dostáva masáž tváre v spa.
zdroj: 123RF

Nielen dovolenka, ale aj „víkend plný wellness“ poteší vašu rodinu. Doprajte sebe i svojej rodine oddych a relaxáciu v termálnej vode s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo a vďaka procedúram možnosť načerpať pozitívnu energiu a silu do nového týždňa. Čaká vás diagnostika organizmu, termický zábal, kupón v hodnote 10 €/ dosp. osoba na kozmetické ošetrenie s francúzskou kozmetikou MARY COHR a mnoho ďalších bonusov. A to už od 149€ pre 1 osobu / 2 noci.

Ak už máte zvyšok leta naplánovaný, lákavé môžu byť aj jesenné pobyty. Príkladom je „pobyt halloween“. Zažijete atraktívny strašidelný pobyt s množstvom halloweenskych prekvapení a súťaží pre deti aj dospelých. Doprajete si pohodový pobyt plný relaxu v termálnej vode. Načerpáte pozitívnu energiu aj vďaka spa a wellness procedúram, ktoré si môžete objednať individuálne z bohatej ponuky už od 199€ pre 1 osobu / 2 noci.

Nechajte si to zaplatiť

Benefitom je aj možnosť využiť rekreačný poukaz. V prípade, že pracujete v spoločnosti, ktorá má viac ako 50 zamestnancov a pracujete na trvalý pracovný pomer nepretržite najmenej 2 roky, požiadajte o rekreačný poukaz. Zamestnávateľ vám preplatí 55 % oprávnených výdavkov, maximálne však v sume 275 € za kalendárny rok. V praxi to znamená, že ak váš pobyt bude stáť 500 €, zamestnávateľ vám preplatí 55 %, t.j. 275 € a vy zaplatíte 225 €.

Náš tip: Neodkladajte wellness na dôchodok!

Neotáľajte s výberom vašej dovolenkovej destinácie. Wellness hotel Patince je veľmi dobrou voľbou, prečo zostať na Slovensku. Oplatí sa využiť pobyt, oddýchnuť si a načerpať sily do ďalších dní, či vybrať sa na výlet do okolia.

Najčítanejšie