Doplnky do auta, ktoré si zamilujete

Auto jeep Land Rover pri západe slnka.

Drieme vo vás vášnivý motorista, ktorý si užíva dlhé trate a jazdy vo svojom aute? Tak tu máme niečo pre vás. Každý dobrý vodič totiž vie, že okrem dobrého motora potrebuje auto i vodič ku šťastiu aj pár vychytávok. My poznáme tie naj doplnky do auta, ktoré si okamžite zamilujete!

Vedeli ste, že jedno priemerné auto sa skladá z asi 30 tisíc rôznych častí? Kolesá, skrutky, matice…keď to všetko spočítame, dostaneme práve číslo okolo 30 tisíc. Nuž a aby toho nebolo málo, dnes k tomu prehodíme pár drobností, ktoré sa vám určite zídu. 

Tipy na doplnky do auta:

Cestovný kávovar do auta

 Káva v aute kdekoľvek a kedykoľvek. Tak to si môžete dopriať vďaka Kávovaru Wacaco Nanopresso. Ten vám  pripraví chutné espresso na cestách iba za 30 sekúnd a bez použitia elektrickej energie. K príprave Vám stačí káva, horúca voda a trocha vlastné sily. Je postavený na novom patentovanom čerpacím systému, vďaka čomu je schopný dosiahnuť s pomocou vašich rúk veľmi vysoký tlak pre jedinečnú kvalitu extrakcie kávy. Zariadenie váži iba 336 gramov, preto sa hodí na výlety do divočiny či na dlhšie turistiky. 

nespresso cestovný kávovar do auta

Aditívum do paliva

Aj vy najskôr premýšlate, čo to aditívum je? Ide o prímes do paliva, ktorá dokáže zvýšiť  výkon motora, znížiť spotrebu a zároveň predĺžiť jeho životnosť. Ide o špeciálnu tekutinu, ktorá má tieto schopnosti, preto treba byť pri výbere veľmi starostlivý. Dôležité je zvoliť si dobrého predajcu. Rovnako tak zvažujte aké aditívum pridáte podľa ročného obdobia. Ak si to chcete uľahčiť vyberte si aditívum, ktoré je celoročné. Širokú ponuku kvalitných aditív nájdete TU

Vďaka nim bude vaše auto jazdiť ako našliapané. Určite vždy dodržujte odporúčania výrobcov a postupujte podľa návodu daného aditíva. Jediným mínusom aditív je ich vyššia cena. 

 

Ručný vysávač do auta na zle prístupné miesta

Pozná to každý vodič – malé smietky, ktoré sa dostanú na tie najhoršie miesta a nie a nie ich vyčistiť. Práve pre tieto prípady je tu malý pomocník, ktorý sa o čistotu vášho auta postará. Ručný vysávač na zlé prístupné miesta vám bude robiť radosť pri každom upratovaní auta. Využiť ho môžete na suché i mokré vysávanie, čo znamená, že zvládne omrvinky i rozliate mlieko. Nízka hmotnosť, malé rozmery a ergonomická rukoväť uľahčuje manipuláciu a hravo s nimi môžu upratovať aj deti.

ručný vysávač do auta eta

QUIXX odstraňovač škrabancov z laku

Ach, tie škrabance. Stalo sa to aj vám, že sa na vašom či priateľovom aute objavil nechcený dôkaz nepozornosti? S Quixx odstraňovačom škrabancov ale celú situáciu vyriešite – rýchlo a hravo. Ide o prípravok, ktorý vďaka svojim vlastnostiam dostala aj ocenenie TÜV.

Toto balenie vám pomôže vyriešiť škrabancovú situáciu a navyše za veľmi prijateľnú cenu. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na ďalšie jeho výhody, pretože odstraňuje jemné a stredne hlboké škrabance rýchlo a spoľahlivo, je vhodný na bežné aj metalické farby, použitie má nielen na autá, ale aj na motorky, karavany a lode. Vyvinula ho špičková nemecká firma, prípravok využijete na všetky druhy lakov, aj metalizované a navyše je s ním veľmi jednoduchá aplikácia.

 

Záznamová kamera do auta

Na cestách sa môže stať čokoľvek, práve preto je dobré mať poruke očitého svedka. Záznamová kamera do auta MiVue 733 Wi-Fi je váš praktický pomocník. Zaznamenáva dianie pred vozidlom vo Full HD rozlíšení, vďaka GPS zaznamenáva priebeh cesty a G-senzor automaticky uloží nahrávku v prípade nárazu. Vstavané Wi-Fi umožní rýchlo preniesť záznam do mobilného telefónu. Vďaka tomu máte dôkaz o všetkom, čo sa deje na cestách a viete to hravo dokladovať. Táto kamera je skvelým darčekom či už pod stromček alebo na narodeniny. Určite ju ocení každý vodič.

záznamová kamera do auta

Parkovacia kamera s LCD monitorom

Parkovanie a cúvanie niekedy dokáže potrápiť. Uľahčite si ho vďaka parkovacej kamere s LCD monitorom. Vďaka nej zaparkujte a nacúvate skutočne kdekoľvek. Asistent sa jednoducho inštaluje do zadného nárazníka automobilu a spustí sa automaticky po zaradení spiatočky. Budete nielen počuť ale aj vidieť, čo sa deje za vaším autom a či tam náhodou nie je nejaký objekt. Aj táto kamera poteší všetkých zanietených vodičov, ktorí si nie sú celkom istí v cúvaní alebo chcú mať 100% istotu.