Dekorácie a doplnky do kúpeľne

dekorácie a doplnky do kúpeľne

Poznáme to asi všetci, internetom kolujú nádherné fotky kúpeľní, ktoré priam vyrážajú dych a tej našej stále niečo chýba. Ak si aj vy chcete zútulniť kúpeľňu a cítiť sa v nej výnimočne, stačí k tomu nájsť tie správne doplnky a dekorácie. Vďaka našim tipom bude vaša kúpeľňa pôsobiť štýlovo a návšteve sa nebude chcieť odísť. 

Tipy na doplnky a dekorácie do kúpeľne

Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením

Zrkadiel nie je nikdy dosť. Dokážu nielen rozjasniť každú miestnosť a dodať jej optický priestor, ale nás aj upozornia na chybičky krásy. Okrem šikovného pomocníka pri úprave vzhľadu disponuje aj krásnym dizajnom, ktorý dodá kúpeľni ten správny teriálu dokáže dodať kúpeľni ten správny “šmrnc”.  Samostatne stojace kozmetické zrkadlo, je neodmysliteľnou súčasťou každej kúpeľne a snom snáď každého dievčaťa.  Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením je skvelou voľbou vtedy, ak nechce vŕtať alebo nič lepiť na kúpeľňový obklad. LED podsvietenie vám zase uľahčí líčenie a vďaka stojanu si ho môžete preniesť kamkoľvek budete potrebovať.

dekorácie do kúpeľne

Regál do sprchovacieho kúta

Milujete rýchle ranné sprchy, alebo dlhé večerné sprchovanie po celom náročnom dni? Či už patríte do prvej alebo druhej skupiny, samy dobre viete, že v sprchovom kúte nesmie chýbať praktický regál. Taký, kde sa zmestí všetko, čo potrebujete, nič nepadá na zem,  jednoducho regál Ondega. Okrem toho, tieto kvalitné poličky unesú všetku vašu kozmetiku a navyše tam ešte stále zostane dostatok miesta pre kozmetiku vašej polovičky 🙂 Prísavný systém na stenu poteší všetkých, ktorí nechcú do obkladu vŕtať alebo naň niečo nalepiť.

regál do kúpeľne

Kúpeľňová predložka

S kvalitnou kúpeľňovou predložkou nešliapnete nikdy vedľa. Štýlová, bezpečná a veľmi príjemná pre vaše chodidlá. Taká je predložka Zick Zack. Dokáže byť nielen šmrncová, ale aj jej mäkké spracovanie Vám spríjemni koniec kúpeľa či sprchovania. Vďaka viacerým farebným spracovaním si môžete vybrať tú správnu, ktorá sa do štýlu vašej kúpeľne hodí.

doplnky do kúpeľne

Vankúš do vane

Horúca voda, stúpajúca para, sviečky a k tomu pohár vína. Príjemný kúpeľ dokáže divy. Ak chcete tento zážitok ešte vyburcovať, vyskúšajte si na okraj svojej vane nainštalovať vankúš do vaneMäkký, no zároveň pevný vankúš vám počas kúpeľa poskytne pohodlnú opierku hlavy a krku. Ak ste mali náročný deň takýto oddych vám skutočne prospeje. Uvoľnite svoj krk po náročnom dni za počítačom či po dni strávený v jednom kolotoči.

vankúš´do vane

Uteráky z BIO bavlny

Na maličkostiach záleží. Ak Vám ešte v kúpeľni nevisia malé uteráky na ruky, tak to teraz zmeňte. Dodajú kúpeľni svojský štýl a na počkanie ju zútulnia. Ak sa chcete o svoje ruky skutočne kráľovsky postarať, vyberte si Bio bavlnu. Tá bude k vašim rukám jemná, mäkká a rozmazná ich. uteráky z bio bavlny