Darček pod stromček – formou zážitku

freestocks-5867BKGyCu4-unsplash

Čas zostávajúci do Vianoc sa nám nezadržateľne kráti a spolu s tým sa naskytá aj otázka, či ste už začali s nákupom vianočných darčekov. Totižto, aby ste si ušetrili množstvo stresu, ale aj svojho času a energie, teraz je ten ideálny čas, kedy s výberom aj samotným nákupom začať.

Ak vybavíte všetky darčeky takto v predstihu, potom sa už môžete sústrediť len na pečenie vianočných koláčov so svojimi deťmi či vnúčatami, na zútulňovanie svojho bývania, môžete si vychutnávať výnimočnú predvianočnú atmosféru a namiesto zhonu v nákupnom centre si môžete len pohodlne vyložiť nohy a zapozerať sa do vianočných filmov a rozprávok. No neznie to lákavo?

Zvládnite bez problémov tú najväčšiu výzvu – vyberte vhodný darček!

Najväčšou výzvou pri vianočných darčekoch býva zväčša to, aby ste každému členovi rodiny vybrali taký darček, ktorý ho skutočne poteší. A my vieme, že častokrát to vôbec nie je jednoduché! Preto sme si pre vás pripravili zaujímavý tip na darček pod stromček.

zdroj: unsplash.com

Ak aj vy premýšľate nad tým, čo darovať svojim blízkym, ktorí už majú doma takmer všetko, potom vás možno zaujme myšlienka darčeka v podobe zážitku, na ktorý nezabudnú. A aký to teda môže byť zážitok? Môže to byť napríklad pobyt vo Wellness Hoteli Patince****. Samozrejme, je nám jasné, že plánovať si pobyty v aktuálnej situácii nie je úplne jednoduché a práve preto by mohla byť skvelým riešením darčeková poukážka, ktorú budú môcť obdarovaní využiť kedykoľvek počas nasledujúcich 18 mesiacov.

Vianoce sú skvelou príležitosťou ako obdarovať nielen blízkych, ale i seba samu

Napadlo vám niekedy, že práve Vianoce sú skvelou príležitosťou na to, aby ste obdarovali aj samu seba? Posledné mesiace toho bolo akosi veľa na každého z nás. Doprajte si na Vianoce vidinu sladkého oddychu na mieste, kde sa pre zmenu postará niekto o vás.

Zážitkový pobyt vo Wellness Hoteli Patince**** je ideálnom príležitosťou ako si trochu oddýchnuť od každodenného stresu, ktorí všetci zažívame a takisto je skvelou príležitosťou na vyprázdnenie mysle, usporiadanie myšlienok a hlavne načerpanie nových síl. Nebojte sa teda na Vianoce urobiť radosť aj sebe a pokojne si darujte darčekovú poukážku pod stromček.

Darčekové poukážky, ktoré ulahodia každému

Wellness Hotel Patince**** ponúka až štyri rôzne druhy darčekových poukážok, vďaka čomu si určite príde na svoje každý, kto by si chcel tento darček zakúpiť, či už pre seba alebo pre svojich blízkych. Vybrať si môžete z nasledovných možností:

Balík Classic 2021

Balík Classic 2021 je určený pre 2 osoby, ktoré si v štvorhviezdičkovom hoteli budú môcť užiť 2 noci. Súčasťou balíka je aj polpenzia, neobmedzený vstup do bazénového sveta s termálnou vodou, neobmedzený vstup do saunového sveta a možnosť zapojiť sa do cvičenia aqua aerobicu, jogy či Nordic Walking. Navyše, až do 20.12.2020 si môžete tento balík zakúpiť až s 20% zľavou.

zdroj: wellnesspatince.sk

Balík Wellness Romance 2021

Balík Wellnes Romance 2021 zahŕňa všetko to, čo aj Balík Classic 2021, no ešte navyše získate aj romantické bonusy v podobe výzdoby na izbe, fľaše sektu, luxusného darčeka pre dámu, kúpeľa „Kleopatrino čaro“, romantického nočného kúpania a mnoho ďalšieho. Rovnako aj tu platí 20% zľava pri zakúpení do 20.12.2020.

Pobyt podľa vlastného výberu

Wellness Hotel Patince**** počas roka ponúka množstvo tematických pobytov, ako napríklad Veľkonočný pobyt, Letný pobyt, Pobyt na Deň detí či špeciálny Pobyt pre Seniorov a mnoho iných. Darčekovú poukážku na pobyt podľa vlastného výberu si môžete uplatniť počas celého roka na ktorýkoľvek z týchto tematických pobytov.

Wellness day

Darčeková poukážka na Wellness day je ideálnou voľbou v prípade, ak chcete sebe alebo svojim blízkym dopriať jednodňový oddych v bazénovom a saunovom svete Wellness Hotela Patince****. Súčasťou Wellnes day je aj 20 minútová klasická masáž a wellness coctajl.

zdroj: www.wellnesspatince.sk

Veríme, že sme vám týmto tipom na vianočný darček formou zážitku pomohli pri výbere vhodného darčeka alebo že sme vám aspoň poskytli inšpiráciu. A nezabúdajte, že najdôležitejšie nie je to, aké darčeky nakúpite, koľko vianočného pečiva upečiete či to, ako vyupratovaný bude váš domov. Možno to bude znieť ako klišé, no najdôležitejšie je, aby ste si dosýta vychutnali vianočnú pohodu v kruhu svojej rodiny.

Viac informácií nájdete TU.