Aj hrdinovia majú svoj deň D – darčeky na Deň otcov

Portrét dcéry s otcom, ktorý jej pomáha kresliť obrázok.

Tretia júnová nedeľa už tradične patrí otcom. Práve vtedy oslavujú svoj deň D a my by sme na nich nemali zabudnúť. Ak ešte nemáte vymyslené ako obdarovať toho svojho, tu je malý návod na tradičné i menej obvyklé darčeky, ktorými ich rozhodne potešíte. Obdarujte na Deň otcov svojho hrdinu niečím výnimočným.

Pre tých, ktorí nemajú čas čítať…

Rýchle tipy na darčeky, ktoré očaria otcov v každom veku. Vyberte si z nášho zoznamu, ktorý ponúka zážitkové i praktické darčeky a prekvapte svojho ocka na Deň otcov niečím netradičným a originálnym.

Pilotom lietadla na skúšku

Škola golfu

Kurzy streľby na strelnici 

Masážna vyhrievacia podložka

Prehliadka pivovaru

 

Pilotom lietadla na skúšku

Máte doma otca, ktorý túži po poriadnej dávke adrenalínu vo vzduchu? Darujte mu možnosť vyskúšať si povolanie pilota na vlastnej koži. Tento kurz pilotovania lietadla je určený pre všetkých milovníkov výšok, ktorí chcú pri lete lietadlom zažiť ešte niečo naviac. Výhodou tohto kurzu je fakt, že si môžete zvoliť kraj, v ktorom sa bude pilotovanie konať a tak nemusíte za týmto zážitkom cestovať cez celú republiku. Prispôsobiť si viete aj termín, nakoľko sa tento kurz vzťahuje aj na poveternostné podmienky.

Fotka dvoch pilotov z cockpitu malého lietadla pri vzlete na nebo.
Zdroj: www.pixabay.com

Škola golfu

Ak váš ocko miluje šport a chce vyskúšať niečo netradičné, čo takto škola golfu? Tento výsostný šport gentlemanov sa mu určite zapáči po prvom odpale. K tomu ešte prirátajte krásnu zeleň, pokojné prostredie a skúseného lektora. Chcete tento darček ešte vyšperkovať? Čo takto urobiť z golfu rodinnú aktivitu? Jedinou nevýhodou tohto darčeka je fakt, že sa vzťahuje iba na bratislavský kraj, preto je kvôli nemu potrebné cestovať.

Starší muž hrajúci golf na golfovom ihrisku.
Zdroj: www.pixabay.com

Kurz streľby na strelnici 

Tak to je niečo pre tvrdých chlapov, ktorí si ešte stále túžia splniť sen akčného hrdinu. Pištoľ, puška či brokovnica? Záleží iba na výbere. Ak váš otec niekedy uvažoval o zbrojnom preukaze, tento kurz je skvelou skúškou. Skúsený inštruktor prevedie záujemcu celým procesom a pritom sa dozvie veľa zaujímavých informácií ohľadom manipulácie so zbraňou, správneho postoja, dýchania a samotnej streľby. Kurz sa dá absolvovať v rámci žilinského alebo banskobystrického kraja.

Krátka guľová zbraň.
Zdroj: www.pixabay.com

Masážna vyhrievacia podložka

Ak hľadáte na Deň otcov darček, ktorý nie je zážitkový, ale skôr praktický, skúste masážnu vyhrievaciu podložku. Relaxačná masáž cestou v aute, v kancelárii alebo doma už nie je problém. Táto podložka využíva princípy tradičnej japonskej techniky Shiatsu, ktorá obnovuje životnú energiu prostredníctvom tlaku na rôzne časti tela. Veľmi vhodný darček pre mužov, ktorí veľa cestujú alebo trávia dlhé hodiny vo svojej kancelárii. Darujte svojmu otcovi kúsok zdravia, aby sa vyhol problém s boľavým chrbtom! Podložka je prenosná, preto ju môže mať poruke kdekoľvek.

Masážna vyhrievaná podložka SHIATSU do auta od firmy Inova Goods.
Zdroj: www.darcekovy-raj.sk

Prehliadka pivovaru

Ktorému mužovi by nezapišťalo srdce pri dobrej orosenej 12°, ktorá krásne retiazkuje a priam láka k napitiu. Ak ste v tomto opise našli aj kúsok zo svojho otca, tak mu darujte ochutnávku piva v Holíči. Ochutnávka piva je spojená s exkurziou do pivovaru. Do programu je samozrejme zahrnutá aj  ochutnávka nových druhov pív, ale aj prehľad zo zákulisia prípravy tohto chutného kvaseného nápoja, či veľa iných zaujímavostí zo sveta pivovarov a výroby piva na Slovensku. Niektoré z pivných pivníc popri degustácií piviek navyše pripravia i chutné pokrmy. Muži si teda skutočne prídu na svoje. Ak ste pivárska rodina, určite tento darček urobí radosť všetkých a navyše si urobíte výlet do krásneho slovenského mesta.

Fotografia muža v bare s pivom na stole.
Zdroj: www.pixabay.com